LEVICA pyet Arjanit Hoxhën: Ku u zhdukën miliona eurot dedikuar bujqve!?

Partneri antishqiptar i Aleancës, Alternativës dhe Lëvizjes Besa, ‘LEVICA’ para pak ditësh ka ngritur akuza dhe dyshime se pikërisht ministri i Bujqësisë, Arjanit Hoxha ka harxhuar paratë, përkatësisht miliona euro të dedikuara për bujqit e vendit, shkruan tokasot.com

Nga ‘LEVICA’ përmes një shkrimi në rrjetet sociale e të cilat janë zyrtare gjithashtu ka pyetur ministrin  Arjanit Hoxha se çfarë marrëveshjeje kishte me mullixhitë dhe pse e njëjta asnjëherë nuk u bë zyrtare!?